Strīds par karu Ukrainā noved pie asiņainas slepkavības ar 17 naža dūrieniem

1 komentārs

Divi kaimiņi Rīgā sastrīdējušies par karu Ukrainā, un tas beidzies letāli – viens no oponentiem tika nodurts ar 17 naža dūrieniem.

Nelielajā Cēsu ielas pirmā stāva dzīvoklī viss sākās gluži ierasti. Viens kaimiņš vārdā Igors uzaicinājis ciemos otru kaimiņu – Aleksandru. Abi mierīgi pasēdēja, iedzēra, bet, kad visas sarunas tēmas un alkohola litrs tika izsmelts, abi ķērās pie globālu jautājumu risināšanas. Tad vīrieši sastrīdējās par karu Ukrainā, un Igors taisnību centās pierādīt, iedurot oponentam ar nazi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Turklāt dusmas bija tik spēcīgas, ka roka gluži kā šujmašīna sākusi kapāt paziņas ķermeni. Kopumā Aleksandrs tika nogalināts ar 17 naža dūrieniem. Jāpiebilst, ka abi konfliktā iesaistītie vīrieši ir agrāk vairākkārt sodīti. Tagad atšķirība tikai tāda, ka Igors atkal dosies uz cietumu un jau ir apcietināts, bet Aleksandrs pēc ekspertīzes uz kapsētu.

Šokējoši ir tas, ka daži satiktie kaimiņi uzskata, – Aleksandrs šādu nāvi arī bija pelnījis! Viņi zina stāstīt, ka tad, kad viņa sieva bija dzīva, Aleksandrs esot viņu ”šausmīgi mocījis – lauza kājas, uzbruka ar nazi”.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Protams
    +1

    Protams

    Šarikova utainība arī Latvijā.

    08.04.2015 21:08

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas