Stiprā alkohola reibumā slimnīcā nogādāts 11 gadus vecs zēns

0 komentāri

Vakar Kurzemē stiprā alkohola reibumā slimnīcā tika nogādāts 11 gadus vecs zēns, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša. Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1160 izsaukumiem, no tiem 186 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Mediķi bērnam konstatējuši alkohola intoksikāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat slimnīcā nogādāts vienu gadu vecs puika Vidzemē, kurš guvis plašus applaucējumus, uz sevis uzgāžot karstu zupu. Negadījumā zēns guva kāju, krūšu un vēdera applaucējumus.

Atsitoties pret griestu lampu, meitenīte gūst galvas traumas

Vakar mediķu palīdzība bija nepieciešama divus gadus vecai meitenītei Vidzemē, kura guva galvas traumas, tiekot atsista pret griestu lampu.

Trauma gūta brīdī, kad pieaugušais meitenīti strauji cēlis gaisā un, visticamāk, neaprēķinot attālumus, atsitis bērna galvu pret griestu lampu. Negadījuma rezultātā meitene guvusi smadzeņu satricinājumu, kā arī brūci, jo trieciena laikā lampa tika sasista.

Smadzeņu satricinājumu un ķermeņa traumas guvusi arī 11 gadus veca meitene Rīgā, kuru aizķēra kāda automašīna.

Aizvadītajā diennaktī no degošas ēkas izglābti divi cilvēki

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) no degošas ēkas izglābis divus cilvēkus.

Izsaukumu uz jumta un ēkas ārsienas degšanu desmit kvadrātmetru platībā Jelgavā, Viršu ielā, VUGD saņēmis šonakt īsi pēc pusnakts. No degošās mājas izglābta sieviete un vīrietis apmēram 60 gadu vecumā. Iespējamais nama aizdegšanās iemesls – īssavienojums elektroiekārtā.

Savukārt vakar plkst.18.56 dedzis koka šķūnis Rīgā, Palīdzības ielā, 140 kvadrātmetru platībā. Iespējama tīša dedzināšana.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā notikuši 25 ugunsgrēki, neviens nav cietis vai gājis bojā. VUGD saņēmis sešus maldinājuma zvanus un veicis 14 glābšanas darbus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas