Šovasar nedaudz samazinājies velosipēdu zādzību skaits

0 komentāri

Šovasar samazinājies velosipēdu zādzību skaits. Līdz jūlija beigām galvaspilsētā nozagti 400  divriteņi. Atrasti gan tikai daži no tiem. Viena no problēmām ir fakts, ka  īpašnieki savu divriteni nespēj  detalizēti raksturot. Garnadži visbiežāk iekāro dārgus velosipēdus, kas nav pienācīgi aizsargāti.

Atrast cilvēku, kam pēdējā laikā nozagts velosipēds it nemaz nav grūti. Sociālajos tīklos teju ik dienu tiek ievietoti paziņojumi par nozagtiem riteņiem. Rīdzinieka Armanda divriteni nozaga pie Valdemāra ielas Rimi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Armandam paveicās, jo viņa velosipēds operatīvi tika atrasts. Savukārt, bēdīgāka situācija ir Annai, kurai riteni nozaga no kāpņutelpas. Velosipēds bija vienkāršs un salīdzinoši lēts. Policijā viņa nevērsās.

Gan Armands gan Anna atzīst, ka pēc notikušā ir guvuši mācību.

 

Policija tikmēr uzsver, ka visbiežāk zagļi izvēlas dārgus riteņus, īpaši tos, ko ir viegli nozagt.

 

Pēc policijas teiktā, atrast izdodas vien nelielu daļu nozagto riteņu, tostarp tādēļ, ka veloīpašnieki savu braucamo nespēj precīzi aprakstīt un nezina rāmja numuru. Lai zādzības gadījumā velosipēdu būtu vieglāk atrast, policija aicina to nofotografēt un reģistrēt Ceļu satiksmes drošības direkcijā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas