Šokējoša slepkavība Daugavpilī! Vīrs nogalina sievu un līķi izmet miskastē

0 komentāri

Tikai dažu desmitu metru attālumā no Daugavpils cietuma jeb tā dēvētā Baltā gulbja, vienā no Dzelzceļu ielas namiem, pagājušās nedēļas nogalē risinājušies baisi notikumi.

Ģimenes strīda laikā kāds vīrs paķēris nazi un aukstasinīgi noslepkavojis savu sievu, bet viņas ķermeni ietinis maisā un izmetis atkritumu konteinerā turpat pie mājas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apkārtējie par notikumiem uzzinājuši vien brīdī, kad šeit dažas dienas vēlāk ieradušies policisti, kuri pirmā stāva iemītnieku saslēguši rokudzelžos.

Slepkavība notikusi ģimenē, kas dzīvojusi nabadzīgi. Vīrietis pirms pāris gadiem iznācis no cietuma. Tad sadraudzējies ar kaimiņieni. Jau labu laiku abi dzīvojuši kopā, bet vienu no saviem dzīvokļiem izīrējuši.

Protams, grādīgas dziras šajā ģimenē turētas augstā godā. Kāda pirmajā stāvā sastapta kundze, taujāta par notikušo, nopūšas un saka, ka nogalinātā nebija pelnījusi šādu likteni.

Foto

Vietējās kriminālpolicijas priekšnieks atklāj, ka šīs lietas atšķetināšanā ieliktas lielas pūles..

Lielākās grūtības policistiem sagādājis fakts, ka neatkarīgi no tā, ka ļaundaris jau bija atzinis savu vainu slepkavībā, turklāt bija zināms, kur izmests līķis, to uzreiz neizdevās atrast.

Jau nākamajā rītā pēc nozieguma ieradušies atkritumu savācēji, kuri, neko ļaunu nenojauzdami, konteineru iztukšojuši un tā saturu aizveduši uz atkritumu poligonu Demenes pagastā.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas