Šogad Rīgas reģionā aizturēti jau deviņpadsmit autovadītāji – kukuļdevēji

0 komentāri

Aizvakar, 29. martā, ap pulksten 12.40 Rīgā, Ausekļa ielā, Ceļu policijas darbinieki apturēja automašīnu Ford Focus, kuras vadītājs neievēroja luksofora aizliedzošo signālu. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1974. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 50 eiro kukuli.

Savukārt pagājušajā piektdienā, 26. martā, ap pulksten 20.00 Rīgā, Dzelzavas ielā, Ceļu policijas darbinieki par ārējās apgaismes ierīču lietošanas noteikumu pārkāpšanu apturēja automašīnu Opel Corsa. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1941. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 20 eiro kukuli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

21. martā ap pulksten 18.20 Rīgā, Kojusalas ielā, Ceļu policijas darbinieki apturēja automašīnu Ford Focus, kuras vadītājs neapturēja transportlīdzekli pie Stop zīmes. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1955. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 5 eiro kukuli.

Visos trīs gadījumos policijā sākts kriminālprocess par kukuļdošanu.

Šogad Rīgas reģionā aizturēti jau deviņpadsmit autovadītāji, pret kuriem sākti kriminālprocesi par kukuļdošanu.

Atgādinām, ka kukuļu došana saskaņā ar Krimināllikumu ir sodāma pēc 323. panta, kurā par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas