Šogad Latvijā atklāti 15 organizētās noziedzības grupējumi

0 komentāri
Šogad Latvijā atklāti 15 organizētās noziedzības grupējumi
FOTO: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Šā gada laikā Finanšu policija un Muitas policija atklājušas un pārtraukušas 15 organizētās noziedzības grupējumu darbību. Šādu informāciju sniedz VID ģenerāldirektores vietnieks Kaspars Čerņeckis.

Viens no vērienīgākajiem ir kriminālprocess, kurā par izvairīšanos no PVN nomaksas vairāk nekā 750 tūkstošu eiro apmērā un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju vairāk nekā 3,5 miljonu eiro apmērā, aizdomās tiek turēta virkne vietējo uzņēmumu.

Komentējot citu lietu, gada sākumā aizturēto hašiša kravu vairāk nekā 10 miljonu vērtībā, Čerņeckis sacīja, ka muitas laboratorija pabeigusi galvenās ekspertīzes, šobrīd vēl turpina DNS un daktiloskopiskās pārbaudes.

Šī bija Latvijas vēsturē lielākā aizturētā narkotiku krava. Vienlaikus Čerņeckis atzina, ka pieaug pasta sūtījumu daudzums, kuros konstatētas narkotikas, bet narkotiku kontrabandā tiek iesaisti Latvijas valsts piederīgie, kurus izmanto kā kurjerus.

Savukārt fiktīvu uzņēmumu dibināšanā par amatpersonām tiek izmantoti ārvalstu iedzīvotāji, kā arī jaunieši, kas neapzinās iespējamās sekas.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas