Šogad aizturēti jau 46 autovadītāji – kukuļdevēji

0 komentāri

Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas darbinieki aizturēja divus autovadītājus, kuri mēģināja policijas darbiniekiem iedot kukuli, lai viņiem netiktu izrakstīti administratīvo pārkāpumu protokoli. Policisti kukuļdevējus aizturēja un uzsāka kriminālprocesu.

Vakar 25. novembrī ap pulksten 13.50 Ķegumā, Rīgas ielā, Ceļu policijas darbinieki par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu apdzīvotā vietā apturēja 1962. gadā dzimušu vīrieti ar automašīnu Ford Focus. Lai izvairītos no administratīvā soda, vīrietis policistam deva 5 eiro kukuli.

Savukārt pagājušajā naktī ap pulksten 00.25 Rīgā, Dzirciema ielā Ceļu policijas darbinieki apturēja vēl kādu ātruma pārkāpēju ar automašīnu Opel Astra, kuru vadīja 1975. gadā dzimis vīrietis. Lai izvairītos no administratīvā soda, vīrietis policistam deva kukuli 50 eiro apmērā.

Abos gadījumos policijā sākts kriminālprocess par kukuļdošanu.

Šogad Rīgas reģionā jau reģistrēti 46 gadījumi, kad pret autovadītājiem sākts kriminālprocess par kukuļa došanu ceļu policistam.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas