Šoferīt, uzmanies! Visās Latvijas malās tiek notriekti gājēji

1 komentārs
Šoferīt, uzmanies! Visās Latvijas malās tiek notriekti gājēji
Roberto Pani/Flickr

Tev noteikti jāizlasa

Valsts policijas apkopotā statistika liecina, ka pagājušajā diennaktī Latvijā ceļu satiksmes negadījumos cietuši astoņi gājēji un velosipēdisti. Gājēji cietuši gan galvaspilsētā, gan ārpus tās.

Piemēram, A. Čaka un Matīsa ielas krustojumā kāds 1958. gadā dzimis Volkswagen Passat šoferis uzbrauca gājējai – kādai 1974. gadā dzimušais sievietei, kas pēc sadursmes tika nogādāta slimnīcā.

Tāpat gājējs tika notriekts arī Lāčplēša ielā. Šis 1983. gadā dzimušais vīrietis bija alkohola reibumā un pēc ceļu satiksmes negadījuma tika nogādāts slimnīcā.

Volkswagen Golf automašīna uzbrauca kādam 27 gadus vecam vīrietim Apes novada Virešu pagastā. Cietušais tika nogādāts slimnīcā.

Kāds automašīnas BMW 21 gadu jaunais autovadītājs uzbrauca 1950. gadā dzimušais gājējai Vaiņodes ielā, kas pēc negadījuma tika nogādāta slimnīcā.

Pagājušajā diennaktī notikusi arī sadursme starp kādu Volkswagen Golf automašīnu, kuru vadīja 1990. gadā dzimusi sieviete, un velosipēdistu – 1939. gadā dzimušu vīrieti, kurš pēc sadursmes tika nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī tika reģistrēti 68 ceļu satiksmes negadījumi.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ilze
    +2

    Ilze

    Ir tāds vārds kā atstarojošā veste.....

    07.10.2015 09:19

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas