Šoferis, kura skatiens pievērsts mobilajam telefonam, ir tikpat bīstams kā iereibis vadītājs

0 komentāri

Valsts policijas pārstāvji brīdina, ka būtībā autovadītājs, kurš skatās mobilajā telefonā, ir tikpat bīstams, kā šoferītis, kurš pie stūres sēdies alkohola reibumā. 

Šā gada desmit mēnešos izrakstīti teju 3200 protokoli šoferiem, kuri braukšanas laikā novērsuši savu uzmanību no ceļu satiksmes, lai pievērstos mobilajam tālrunim. Tomēr jāsaka, ka šis skaits ne tuvu neatspoguļo patieso ainu – ikdienā, pārvietojoties ceļu satiksmē, var novērot, ka teju katram trešajam šoferim rokās ir telefons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis:

Ļoti būtiski apzināties, ka mobilo ierīču lietošana pie stūres ir bīstama. Kamēr šofera acu skatiens ir pievērsts mobilajai ierīcei, tikmēr ceļš netiek pārraudzīts. Šādā brīdī šoferis ir tikpat bīstams, kā iereibis autovadītājs, jo ceļu nepārredz.

Lai laikus varētu reaģēt uz apkārt notiekošo, vismaz pārvietošanās laikā aicinām satiksmes dalībniekus atlikt malā mobilās ierīces un pievērst savu uzmanību ceļu satiksmei.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas