Šodien reģistrēti jau gandrīz 100 kūlas ugunsgrēki

0 komentāri

Šodien līdz pēcpusdienai visā Latvijā reģistrēti jau 94 kūlas ugunsgrēki, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Viktorija Gribuste.

Gribuste arī skaidroja, ka šodien, visticamāk, kūlas ugunsgrēku skaits varētu pietuvoties vakardienas skaitam. Kā ziņots, saglabājoties saulainiem un labvēlīgiem laika apstākļiem, piektdien strauji pieaudzis pērnās zāles jeb kūlas ugunsgrēku skaits Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagājušajā diennaktī Latvijā tika reģistrēti 132 kūlas ugunsgrēki. Salīdzinājumam – šogad visa gada laikā bija reģistrēti 270 pērnās zāles dedzināšanas gadījumi.

Pārsvarā degšanas platības bijušas salīdzinoši nelielas, lielākām no tām sasniedzot divus līdz piecus hektārus.

Kā ziņots, ugunsdzēsēji ar bažām gaidīja nedēļas nogali, kad daudzi cilvēki, izmantojot sauso un saulaino laiku, nododas kūlas dedzināšanai. Situāciju ugunsdzēsēji vērtē kā nopietnu, jo, dzēšot kūlas ugunsgrēkus, var nākties nedaudz pagaidīt glābēju ierašanos uz citām nelaimēm, tāpēc ka ugunsdzēsēji būs spiesti spēkus piesaistīt no tālākām struktūrvienībām.

Arī sociālā tīkla Twitter lietotāji vēsta par kūlas dedzināšanu visā Latvijā.

Laika ziņas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā