Smieklīgākie autovadītāju paskaidrojumi ceļu policistiem

0 komentāri

Bieži vien pēc sadursmēm ceļu policistiem iesniegtajos šoferīšu paskaidrojumos var lasīt ”brīnumu lietas”, piemēram, “un pēkšņi viņš man ieskrēja pakaļā”. Gadās arī dažādi anekdotiski pārpratumi.

Piemēram, apturot vadītāju par ātruma pārsniegšanu apdzīvotā vietā un paskaidrojot, ka viņš brauc par ātru, policists pajautājis šoferim, ar kādu ātrumu tad viņš braucis. Atbilde esot skanējusi: ”Ar piekto!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt Daugavpilī policiju pārsteidzis kāds autovadītājs, kura braucamrīkam tika konstatēti nelieli bojājumi. Sarunas laikā policists, skaidrojot par zaudējumu kompensācijas saņemšanu, jautājis, vai vadītājam ir KASKO. Vadītājs aizdomājies, tad pamājis ar galvu, ka esot gan, un tad no bagāžas nodalījuma izvilcis ”kasku” jeb aizsargķiveri.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas