Smagā avārijā dzīvību zaudējusi 25 gadus veca sieviete

0 komentāri

Smagu avāriju nedēļas nogalē bijis patiešām daudz. Visās nelaimēs uz ceļiem bojā gājuši deviņi cilvēki. Arī mūsu nākamais stāsts ir par kādu jaunu sievieti, kurai sestdienas vakara izbrauciens pa jauno Aizkraukles šoseju beidzās bēdīgi.

Vieglā automašīna Toyota Corolla sestdien ap pulksten septiņiem vakarā brauca Rīgas virzienā pa šoseju Tīnūži – Koknese.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ceļš bija apsnidzis un zem sniega kārtas izveidojies ledus. Automašīnas vadītājs, acīmredzot izvēlējās laikapstākļiem un ceļa kvalitātei nepiemērotu ātrumu, auto saslīdēja un ielidoja pretējā joslā. Pa to tieši tobrīd traucās apvidus auto Land Rover.

Trieciens ar sāniem pret apvidus automašīnas priekšu izrādījās liktenīgs Toyotas pasažierei – kādai 25 gadus vecai sievietei.

Vēl divi automašīnā esošie cilvēki ar glābēju palīdzību tika atbrīvoti no automašīnas vraka un smagā stāvoklī nogādāti slimnīcā. Džipa vadītājs ticis cauri ar vieglākiem ievainojumiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas