Slimnīcā nogādāts vīrietis, kurš nespēj sniegt informāciju par sevi! Policija lūdz palīdzību

17 komentāri

Valsts policijas Rīgas reģiona Kriminālpolicija trešdien, 11. maijā, saņēma informāciju, ka Rīgā, Raunas ielā, uz ielas pamanīts vīrietis, kuram, iespējams, radušās veselības problēmas.

Cietušais tika nogādāts slimnīcā, taču līdz šim brīdim nav spējīgs sniegt nekādu informāciju par sevi un notikušo.
Vīrietis ir aptuveni 65 gadus vecs un uz rokas, kā arī pirkstiem ir tetovējumi.

Valsts policija aicina aplūkot attēlā redzamo vīrieti un ziņot, ja kāds atpazīst šo vīrieti, zvanot pa tālr.: 67086612, 20269024 vai 110.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

17 komentāri

TOP komentāri

 • Bet
  +12

  Bet

  ne visiem ir tā ID karte, bitīt matos!

  13.05.2016 14:18

 • es
  +6

  es

  Šis vīrietis izskatās ka ir jau gados.Nav obligāti jābūt ļaundarim ,lai būtu tetovējumi.Agrāk jūrniekiem bija modes lieta tetovēties,varbūt agrāk bijis jūras braucējs.

  13.05.2016 13:49

 • Pase veca
  +5

  Pase veca

  Ja pase ir pirkstu nospiedumi.tikai jaunajās. Vecajās nav. Varbūt sim vīram gados ir veca pase. Tik talu gudriniek/ce neaizdomājies.
  Kādreiz paskatīties uz sevi spoguli un padomājiet.kas jūs esiet...
  Reāli pretīgi lasīt jeb kādus komentus par vienalga ko. Jo visur in negatīva vairak ka pozitīva.
  Reāli kauns par latviešiem. Ta jau visi izbraukusi. Domāju ka vel daudzi aizbrauks pie izdevības.tad ari varēsiet brēkt ka nav neviena. Bet neviens jau pie tādiem cilvēkiem negrib dzīvot. (LOH)....

  13.05.2016 15:21

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas