Slepkavība Vaiņodē! Invalīds nogalina sievas brāli un līķi paslēpj akā

0 komentāri

Pirmdien, 11. aprīlī, Vaiņodē akā atrasts kāda 40 gadus veca vīrieša līķis. Slepkavību un līķa slēpšanu izdarījis vīrietis ratiņkrēslā.

Teātra ielas tālākais gals atrodas Vaiņodes nomalē. Cilvēki līdz šim domāja, ka dzīvo mierīgi, jebkādu nepatikšanu un skaļu notikumu neskarti. Turklāt viņi arī nebija pievērsuši uzmanību tam, ka starp divām kaimiņmājām atrodas kāda aka, ko neviens vairs neizmanto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tieši akai ir ļoti nozīmīga loma skumjajā stāstā par diviem vīriešiem, ieroci un vairākas dienas ilgu dzeršanu.

Proti, salīdzinoši nesen, pirms apmēram pusotra gada, uz ceļmalā esošo māju pārcēlies pāris – kāda sieviete un viņas dzīvesbiedrs. Vīrietis ratiņkrēslā, bet ar zelta rokām, vārdā Aruns, it kā lietuvietis.

Abi sākuši saimniekot un darbos veicies. Vīrietis krietnu laiku neesot dzēris, bet vēl pirms pagājušajām brīvdienām atbraukuši ciemiņi, viens no tiem – viņa kundzes brālis.

Svētdienas vakarā laikam citi viesi bija devušies prom, un pie galda palikuši vairs tikai stiprākie – saimnieks un sievietes brālis. Sieviete aizgājusi gulēt.

Foto

No rīta, kad viņa pamodusies, viņas dzīvesbiedrs bijis viens. Pāri tikko uzartajam laukam uz aku vedusi labi izstaigāta taka un šur tur varējis redzēt arī asinis. Sievietes brālis bija miris.

Saimnieks nespējis klusēt un pastāstījis viņai par notikušo. Tad lemts negaidīt, kamēr akā iemestais ķermenis sāk sadalīties. Pēc tam uz aku braukuši policisti, aicināti ugunsdzēsēji, lai izceltu no lielā dziļuma līķi.

Taču pārsteidzošāks par ieroča esamības faktu un to, ka sievas brālis nošauts, ir tas, kā vīrietis, kurš lieto ratiņkrēslu, spējis 40 gadus veca vīrieša līķi dabūt līdz diezgan tālu esošajai akai. Iespējams, ka fiziskā spēka tāpat bijis gana.

Ļaudis runā, Aruns mēdzis iet uz ceļiem. Varbūt tieši tā viņš dzīvesbiedres brāli pāri arumiem naktī aiznesis līdz akai. To noskaidrot ir darbs policijai.

Runā, ka slepkavība notikusi, jo vīrieši sākuši risināt senu konflikt, savukārt sievietes miegs bijis tik dziļš, ka viņa nav dzirdējusi ne šāvienu, ne manījusi nozieguma vietas sakopšanas procesu.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas