Slepkavība Alūksnē! Savas mājas pagalmā nošauts kontrabandists

6 komentāri

Pagājušās nedēļas beigās Alūksnē notikusi slepkavība. Savas dārza mājas pagalmā nogalināts kāds 49 gadus vecs vīrietis. Viņa ķermenī atrastas sešas ložu pēdas. Notikuma vietā atrasts arī slepkavības ierocis. 

Dārzkopības kooperatīvs Pullans, kas, laikam ejot, pamazām pārtop par privātmāju rajonu, pēdējo pāris dienu laikā Alūksnē kļuvis bēdīgi populārs. Pie vienas no dārza mājiņām pagājušajās piektdienas rītā atrasts nošauts 49 gadus vecs vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vietējie viņu sauc par Mogamedu, jo vīrietis esot ieceļojis Latvijā no Kaukāza reģiona vai kādas tālas arābu valsts. Mogamedu guļam sētas vidū atradusi sieva un meita.

FOTO

Vietējie brīnās, ka neviens nav dzirdējis šāvienus, taču tagad ir skaidrs, ka tie bijuši vismaz trīs. Policisti aptaujājuši visus kaimiņus, bet tie tāpat kā šodien neko izmeklēšanai palīdzēt nav spējuši.

Policijā norāda, ka uz aizdomu pamata par slepkavības izdarīšanu uzreiz pēc notikušā aizturēts kāds vīrietis, kuram jau ilgus gadus ar Mogamedu bijis sadzīvisks strīds.

Degpunktā rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka aizturētais ir kāds policijas darbinieks. To netieši apstiprina arī kaimiņi.

Plašāk par notikušo uzzini Degpunktā sagatavotajā sižetā!

6 komentāri

TOP komentāri

 • es
  +2

  es

  Tad bij policists kas pastradaja noziegumu

  27.10.2015 19:38

 • sss
  +1

  sss

  100%ka vins ,jo vins vnmr stridejas ar vinu del katra sikuma...

  30.10.2015 20:50

 • The
  +1

  The

  Brinums kad maga tik ilgi vel izvilka vins jau nu gan bij aluksni aizdirsis

  28.10.2015 16:23

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas