Slaviks tikai gribēja paņemt atslēgas… Viņam tas beidzās diezgan traģiski

2 komentāri

Dramatiski notikumi brīvdienās risinājušies Bauskā. Kāds vīrietis saņēmis vairākus naža dūrienus ķermenī un dzimumorgānos, un viss tikai tāpēc, ka devies izraut no svešiem apskāvieniem drauga sievu.

Slaviks rāda savu rētām izdaiļoto ķermeni. Sadurti sāni, sagrieztas rokas, cietuši arī dzimumorgāni. Tas viss pēc svētdienas nakts ballītes, kad viņš atgriezies pie paziņas dzīvoklī pakaļ izkritušajām mājas atslēgām. Diemžēl dzīvoklī Slaviks centās iekļūt nevis caur durvīm, bet gan savdabīgā veidā – lienot caur logu. Iespējams, šādu vizīti tikko acis atvērušais paziņa uztvēra kā ielaušanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas. Pēc garākas sarunas atklājas, ka stāstā iejaukta arī kāda sieviete. Slavika drauga sieva, kura nez kāpēc palikusi nakšņot vietā, kur Slaviks pazaudējis atslēgas. Tad nu atklājas, ka viens vīrietis gājis pēc atslēgām, bet otrs pakaļ sievai.

Skaties foto:

Pret sievieti Slavikam pretenziju nav, bet vīrietim gan esot jāsēž cietumā, jo vairāki dūrieni jau liecina par apzinātu ļaunprātību, nevis pašaizsardzību, domā cietušais. Policijā Degpunktam skaidro, ka pretēji Slavika teiktajam pāridarītājs bez uzmanības nav atstāts. Taisnība, ka vīrietis nav apcietināts, bet tik un tā viņam šobrīd draud cietumsods.

Jāpiebilst, ka aizdomās turamais vīrietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par dažādiem noziegumiem, kas saistīti ar nodarījumu pret personas veselību.

Skaties video:

2 komentāri

TOP komentāri

 • linda
  0

  linda

  tad ;sis var tik durstit un atdzities un sim neka nebus:D tajau karteja latvijas likumdosana.

  29.09.2015 08:05

 • pacans
  0

  pacans

  Tas tak slaviks :D vietejais Buhars

  28.09.2015 21:30

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas