Skumja ziņa. Latgalē pazudušais feldšeris atrasts karājamies kokā…

14 komentāri

Pirms pāris dienām sociālos tīklus pāršalca ziņa par pazudušo neatliekamās medicīniskās palīdzības feldšeri Artūru Badūnu, kurš bija bezvēsts pazudis. Par nelaimi, tagad Artūra ķermenis ir atrasts – viņš vairs nav starp dzīvajiem. Policija notikušo jau pasludinājusi par pašnāvību, bet ne tuvinieki, ne draugi šai versijai netic.

Artūra ķermenis tika atrasts Daugavpilī, Nometņu ielā, pakārts kokā, vēsta reģionālais laikraksts Latgales Laiks. “Policija jau piektdien pēc mirušā apskates izplatīja paziņojumu, ka tā bijusi pašnāvība. Bet ne draugi, ne kolēģi netic, ka Artūrs nāvi izvēlējās pats,”  raksta vietējais medijs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vīrieša mirstīgās atliekas atradusi meklētāju grupa.

Jau ziņojām, ka vīrieša meklēšana sociālajos tīklos tika sākta 10. janvārī. Andrejs strādājis par feldšeri Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā.

14 komentāri

TOP komentāri

 • sprīdis
  +12

  sprīdis

  kārtējais līdz pašnāvībai novestais cilvēks. kad reiz policija sāks izmeklēt šīs lietas un tiesa veiks savus pienākumus. līdzjūtība tuviniekiem.. Artūram vieglas smiltis.

  19.01.2016 13:41

 • Es
  +11

  Es

  Izsaku lidzjutibu tuviniekiem!

  19.01.2016 14:17

 • tenkas
  +10

  tenkas

  Kādas muļķības var sarakstīt !!! Pati biju meklētāju vidū un pati redzēju, ka neviens nebija pakārts un nekādas siksnas nebija uz kakla. Līķis gulēja grāvī. Un kāds Andrejs??? Viņa vārs bija Artūrs. Kā var rakstīt to, ko nezina?!? Līdzjūtība tuviniekiem un draugiem.

  19.01.2016 16:04

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas