Skaties video, kā pārgalvji lec no Rīgas tiltiem

0 komentāri

Par traģiskajiem negadījumiem uz Vanšu tilta dzirdējuši daudzi, tomēr kopš Rīgas dome ierobežojusi piekļūšanu tā vantīm, tas šādu avantūru īstenotājiem vairs nav tik interesants. Tas gan nenozīmē, ka pārgalvju netrūkst, un joprojām atsevišķiem indivīdiem lēciens no Rīgas tilta beidzas traģiski.

Kā atklāj pašvaldības policija, tad visiecienītākais lēcēju vidū šobrīd ir pie pašas galvaspilsētas sirds esošais Akmens tilts – uz šā tilta cilvēki izvēlas demonstrēt to, ka viņiem ir problēmas un uzskatus, ka lēciens palīdzēs tās atrisināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagājušogad uz Akmens tilta policija saņēmusi divus izsaukumus, taču tie nav bijuši saistīti ar lēcējiem. Šogad saņemts tikpat izsaukumu, taču šoreiz tie ir saistīti ar iedzīvotāju vēlmi lēkt ūdenī.

Mediķi aicina būt uzmanīgiem un nekādā gadījumā nemēģināt izaicināt likteni. Sekas lēcieniem nezināmā ūdenstilpnē var būt letālas.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas