Šīs ēkas iedzīvotājs kāpnēs dzirdēja dīvainu troksni, bet nenojauta, ka pāris stāvus zemāk notiek kas nelegāls…

3 komentāri

Purvciemā kāds 30 gadus vecs, narkotiku apdullināts vīrietis, ielauzies daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā un prāta aptumsumā domājis, ka viņam jāglābj par ķīlnieci saņemtā sieva. Viņš dauzījies sveša dzīvokļa durvīs un aizturēts. Tas vēl nebūtu nekas, ja aizturēšanas laikā vīrietis neiesistu policistam.

Ap plkst. 15.00 ceturtdien Rīgā, Madonas ielā, deviņstāvu mājas trepēs iemaldījies rūdīts narkomāns. Izvēlējies vienas no durvīm kā mērķi un centies tām iziet cauri. Pārbiedētie dzīvokļa īpašnieki izsaukuši policistus, kuri centušies dauzoņu aizturēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Likumsargi nestandarta situācijā ātri reaģējuši, un narkomāns nepaspējis aizmukt. Narkomānam uzlikti rokudzelži, un viņš nogādāts Teikas iecirknī. Aizturētais vīrietis agrāk sodīts par slepkavību, tā kā, visticamāk, bijis spējīgs uz jebkādu rīcību, ja kāpņu telpā būtu gadījies kāds nejaušs garāmgājējs.

Šobrīd aizturētais vīrietis policijā savu vainu neatzīst, iespējams, tēlo muļķi, vai arī patiešām viņam “aizbraucis jumts”. Vīrietis kaut ko murgojot par to, ka gājis glābt savu sagūstīto sievu, tāpēc arī lauzies dzīvokļa durvīs. Visticamāk, viņam tiks nozīmēta psihiatriskā ekspertīze.

Foto

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • Haha
  +2

  Haha

  Virsraksts jau kā TOP dzeltenajam portālam. Malači!

  30.01.2016 19:28

 • Mjaa
  0

  Mjaa

  Pēdējā rindkopa pilnīga pamatskola... cilvēkam, par žurnālistiku pilnīgi nulle sajēgas.

  30.01.2016 22:01

 • Latvijas Antiglobalisti
  0

  Latvijas Antiglobalisti

  Nelaimīgs cilvēks,un arī slims.

  30.01.2016 21:51

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas