Sirdsapziņa? Vīrietis nodur paziņu un pēc tam pats izsauc policiju

0 komentāri

Kādā dzīvoklī Pārdaugavā vīrietis alkohola reibumā nodūris savu paziņu, taču pēc tam pats izsaucis policistus uz notikuma vietu. 

“Šā gada 9. novembrī ap pulksten 22.00 Rīgas Zemgales iecirknī saņēmām kāda vīrieša izsaukumu uz kādu dzīvokli Bauskas ielā. Devāmies uz izsaukuma vietu. Dzīvoklī atradās 1955. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā un kāda 1972. gadā dzimuša vīrieša līķis,” stāsta policijas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Upurim tika konstatētas vairākas durtas brūces krūškurvja daļā. “Dzīvoklī esošais vīrietis paskaidroja, ka abi kopā esot lietojuši alkoholiskos dzērienus. Tad starp abiem vīriešiem izcēlies konflikts, kā rezultātā 1955. gadā dzimušais vīrietis nāvējoši sadūris 1972. gadā dzimušo vīrieti un pēc kāda laika pats piezvanījis policijai,” raksta likumsargi. Vīrietis tika aizturēts turpat nozieguma vietā.

Pret aizturēto uzsākts kriminālprocess par slepkavību. Šī persona arī iepriekš ir bijusi sodīta par miesas bojājumu nodarīšanu.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas