Sievieti regulāri apciemo nelūgts viesis

0 komentāri

Siguldas iedzīvotāja Olga jau daudzas naktis nevar mierīgi gulēt. Sieviete uzstāj, ka viņu vajā kāds nezināms, naksnīgs ciemiņš. Svešinieks varot ierasties gan vēlu vakarā, gan ļoti agri no rīta, kad visi vēl guļ. Viņa rīcība vienmēr esot viena un tā pati. Viņš uzbrūkot Olgas dzīvokļa durvīm un par visu varu mēģinot tās atvērt.

Kundze stāsta, ka naktī ap vieniem kāds bāž atslēgu durvīs un mēģina ielauzties. Tā notiek regulāri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Olga dzīvo kopā ar diviem skolas vecuma bērniem – tātad, nav neviena, kas viņu varētu aizstāvēt. Sieviete ir pilnīgi pārliecināta, ka naksnīgais ciemiņš ir vīrietis un viņš nevis sajauc durvis vai nāk romantisku nolūku vadīts, bet gan grib nodarīt viņai kaut ko sliktu.

Olgas durvju slēdzene jau esot visnotaļ sabojāta un pēc vienpadsmit nezināmā ciemiņa uzbrukumiem pašai kļuvis grūti atslēgt durvis.

Šobrīd kundzi mierina fakts, ka policisti solījuši regulāri viņu apciemot, lai mēģinātu ļaundari noķert.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas