Sievietes pārgalvīgs manevrs izraisa nopietnu automašīnu sadursmi Rumbulā

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Pirmdien, 27. jūlijā, ap 10.00 Maskavas ielā, netālu no neskaitāmajiem Rumbulas automašīnu ”plačiem”, atskanējis pamatīgs blīkšķis. Melns Audi A8 “ielidojis” pretējā braukšanas joslā, kur sadūries ar kādu VW Passat. Tajā sēdošais pāris un viņu četrkājainais draugs bija ceļā uz Dārziņiem.

Lai arī trieciens bijis ārkārtīgi spēcīgs un abi auto, visticamāk, vairs nav atjaunojami, abu auto šoferiem un pasažieriem paveicies.

Diemžēl melnā Audi stūrētājs atturas no sarunas kameras priekšā. Pēc negadījuma viņš patvēries ceļmalā novietotā BMW, kur rakstveidā sniedz paskaidrojumus policistiem.

Izrādās, kāda sieviete veikusi kreiso pagriezienu no labās joslas. Viņa tika cauri sveikā, taču viņai aiz muguras kāds cits autovadītājs, lai izvairītos no avārijas, pieņēma zibenīgu lēmumu un iebrauca pretējā joslā.

Policisti informē, ka tieši sievietes nepārdomātais manevrs izraisījis nopietno negadījumu.

Šajā gadījumā gan jāuzteic Mitsubishi vadītājas godaprāts, jo nereti līdzīgās situācijās avārijas izraisītājs no notikuma vietas vienkārši aizlaižas, pametot sasisto auto īpašniekus visai muļķīgā situācijā. Pierādīt, ka negadījumu izraisījis kāds cits transportlīdzeklis, ar kuru nav bijis tieša kontakta, līdzīgās situācijās ir ārkārtīgi grūti.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas