Sievietes, kas apsūdzēta bērna nosišanā par “zaptes” burku, advokāts: Viņa nebija notikuma vietā

0 komentāri

Apsūdzētā nemaz nav bijusi notikuma vietā un nav vainojama sava astoņus gadus vecā dēla nāvē, sacīja bērna slepkavībā apsūdzētā māte. Apsūdzība izvirzīta par to, ka zēns nonāvēts izēstas ievārījuma burciņas dēļ.

Lietas izskatīšana tika atlikta līdz nākamā gada 8. janvārim. Šāds lēmums pieņemts, jo advokāts esot lūdzis uzaicināt tiesā vairākus lieciniekus.

Latgales priekšpilsētas tiesa 2. jūnijā par sava dēla nogalināšanu apsūdzētajai Rengai piesprieda 16 gadu reālu cietumsodu ar policijas kontroli uz trīs gadiem un bez mantas konfiskācijas. Līdz ar to tiesas piespriestais sods ir lielāks nekā prokurora prasītais – reāla brīvības atņemšana uz 13 gadiem bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz trim gadiem.

Noziegums, kurā no smagiem miesas bojājumiem mira 2004. gadā dzimis zēns, tika pastrādāts 2012. gada augustā.

Apsūdzētās sievietes – bērna mātes – civilvīrs, kurš arī tika aizturēts un kuram kā drošības līdzeklis tika piemērots apcietinājums, neilgi pēc nonākšanas ieslodzījuma vietā pakārās.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas