Sieviete satraumējas, alpīnisma ekipējumā nokrītot no skatu torņa

0 komentāri

Aizvadītajā diennaktī mediķi snieguši palīdzību kādai 24 gadus vecai sievietei, kura alpīnisma ekipējumā kritusi no skatu torņa, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja.

Viņa stāstīja, ka negadījums noticis Kurzemē. Sieviete no torņa nokritusi sēdus, gūstot politraumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc Malējas teiktā, pagaidām neviena no diagnozēm nav apstiprināta, tomēr mediķiem ir aizdomas, ka sieviete guvusi krūšu kaula skriemeļa lūzumu, jostas daļas skriemeļa lūzumu un iegurņa kaula lūzumu.

Savukārt Kurzemē mediķi snieguši palīdzību kādam 42 gadus vecam vīrietim, kuram mežā aizķērusies kāja un, krītot, tā tika lauzta.

Kopumā pagājušajā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi devušies uz 1103 izsaukumiem, bet 219 no tiem bija saistīti ar dažādām traumām.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas