Sieviete, kas dzīvoja kopā ar kādu bijušo ieslodzīto, tiek nežēlīgi nosista

0 komentāri

Nedēļas sākumā policija saņēma informāciju, ka Rīgā, Liepājas ielā, kādā dzīvoklī nogalināta sieviete. Pārbaudot saņemtās ziņas, gūts apstiprinājums, ka nosista kāda mājas iedzīvotāja, kura jau ilgāku laiku dzīvojusi kopā ar bijušo ieslodzīto.

36 gadus vecā Natālija ar 40 gadus veco civilvīru bieži stāvēja uz nama lieveņa, smēķēja un draudzīgi pļāpāja. Tagad Natālijas vairs nav. Otrdien viņas mirstīgās atliekas atrastas dzīvoklī, bet dzīvesdraugs aizturēts aizdomās par slepkavību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vīrietis notverts Ķengaragā un jau bija sakrāmējis ceļa somu, lai muktu uz Pēterburgu.

 

Foto

Kaimiņi ir šokā par notikušo – saka, – pēc tetovējumiem uz rokām sapratuši, ka Natālijas dzīvesdraugs ir izbijis ieslodzītais, bet nekas neliecinājis, ka ģimenē problēmas risina ar spēka palīdzību. Tiesa gan, Natālija un dzīvesbiedrs bieži lietojuši alkoholu un, visticamāk, arī pēdējais strīds noticis reibumā.

Policijā šobrīd notiek aktīva nozieguma izmeklēšana – aizdomās turamais vīrietis jau nonācis aiz cietuma mūriem, kur arī, domājams, pavadīs ilgu laiku.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas