Sieviete jau divus mēnešus meklē savu pazudušo dēlu; palīdzēsim!

0 komentāri

Šodien pēc palīdzības organizācijā Bezvests.lv, vērsās sieviete, kura jau divus mēnešus meklē savu pazudušo dēlu – Ansi Kravali (dz.1970 g.).

Vīrietis, 2015 gada naktī uz 22. decembri izgāja no savas dzīvesvietas – Balvu novada, Kubuļu pagasta, Pērkoni un līdz šim brīdim nav zināma vīrieša atrašanās vieta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pazīmes : ģērbies tumši zaļā vējjakā, melnā jakā un pelēkas krāsas biksēs. Līdzi bija telefons, iespējams, pase.

Pazudušā Anša radinieki mēģināja meklēt arī saviem spēkiem– apsekoja apkārtni, apzvanīja slimnīcas un pazīstamos, pazudušā, draugus, taču bez rezultātiem.

Ja jums ir zināma Anša atrašanās vieta vai arī jums ir kāda cita svarīga informācija, kura var palīdzēt atrast bezvēsts pazudušo, lūdzam ziņot : 110, 64501600 policija, 22084084 Bezvests.lv.

FOTO: Bezvests.lv

FOTO: Bezvests.lv

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas