Sieviešu kašķis izvēršas naža vicināšanā ar traumām!

0 komentāri

Iļģuciemā alkohola lietošanas laikā kāda sieviete ar nazi sadūrusi savu kompānijas biedreni, informē Valsts policijas pārstāvji.

Sestdien, 30. aprīlī, ap pulksten 22.00 dzīvojamā mājā Stūres ielā starp divām sievietēm, kuras vairāku cilvēku kompānijā atpūtušās un lietojušas alkoholu, izcēlies konflikts. Sievietes viena otru apvainojušas necenzētiem vārdiem. Strīda karstumā viena no sievietēm paņēmusi nazi un trīs reizes savai kompānijas biedrenei iedūrusi kakla apvidū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Notikušā aculiecinieki izsaukuši policiju, bet vaininiece tikmēr aizbēgusi.

Rīgas Kurzemes iecirkņa kriminālpolicisti uzsāka aizdomās turamās 1989. gadā dzimušās sievietes meklēšanu un no rīta viņu Imantā aizturēja.

Aizturētā jau iepriekš sodīta par mantiska rakstura noziegumiem.
Noskaidrots, ka nozieguma izdarīšanas brīdī aizdomās turamā sieviete bijusi aptuveni 2,8 promiļu reibumā.

Saistībā ar notikušo pret 1989. gadā dzimušo sievieti uzsākts kriminālprocess par tāda miesas bojājuma tīšu nodarīšanu, kas ir bīstams dzīvībai. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas