Venstspilī sieva nogalina vīru

0 komentāri

Traģisks noziegums pastrādāts Ventspilī. Pilsētas nomalē, Siguldas ielā kāda agresīva sieviete nāvējoši sadūrusi savu dzīvesbiedru. Ko nav sadalījuši abi kopā dzīvojošie sirmgalvji, un kāpēc aizdomās turamo kundzi policisti palaiduši uz brīvām kājām, skaidroja LNT raidījuma ”Degpunktā” komanda. 

Ventspils ielas 14. namā nakts bijusi tik skaļa, cik piektdienas vakarā varētu būt jautrākajā pilsētas krogā. Dzeršana, skaļa mūzika, lamāšanās – līdz pēkšņi iestājās klusums, sētā policijas un ātro mašīnas, sirēnas un bākugunis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās 58 gadus veca sieviete vārdā Ilona tik smagi sadūrusi savu gadu jaunāko dzīvesbiedru Sergeju, ka tas notikuma vietā arī gājis bojā. Policija Ilonu atbrīvojusi pret parakstu.

Kaimiņi stāsta, ka policija pie Ilonas un Sergeja viesojusies ne vienu reizi vien, bet kā redzams viņiem ir bijis vienalga.

Arī citi kaimiņi par Ilonu izsakās neglaimojoši. Sieviete esot vienkārši agresīva un šādu iznākumu jau varējis gaidīt. Labi vēl ka kādu kaimiņu nav nodūrusi, saka Konstantīns, jo bieži vien Ilona arī kāpņu telpā manīta trakojam ar milzīgu tuteni rokās.

”Degpunktā” komanda uzskata, ka šādiem cilvēkiem būtu vismaz jāprasa tiesā piemērot apcietinājumu, jo ir acīmredzams, ka šī sieviete var būt bīstama apkārtējiem. To policija būtu uzzinājusi vienkārši pieklauvējot kaimiņu durvīs, vai aprunājoties ar pašvaldības policistiem, kuri šajā adresē viesojušies ne reizi vien.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas