Īpaši nežēlīgā slaktiņā Praulienā slepkava sievietes līķi sadalījis

0 komentāri

Īpaši nežēlīgs noziegums paveikts Madonas pusē. Tur kāds vīrietis nonācis aiz restēm par slepkavību un līķa sadalīšanu. Notikušais šokējis pat pieredzējušus izmeklētājus, un vislielākais jautājums ir – kāpēc šis noziegums paveikts?

Prauliena – ciemats Madonas pievārtē, kuru satricinājis stāsts par kāda pirms desmit gadiem uz Īriju aizbraukuša iedzīvotāja atgriešanos. Mājās viņš pārnācis, kā var noprast, nevienu nebrīdinot un nav pagājis ilgs laiks, lai visiem mutes paliktu vaļā, dzirdot par to, ko viņš Praulienā paveicis. Runa ir par slepkavību, ko likumdošana klasificē kā sevišķi cietsirdīgu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Noticis viss, kā var noprast, šādi – vīrietis ieradies Praulienā, apsveicinājies ar mammu, izstaigājis ciematu un vakarpusē ar komandējumā esošā brāļa sievu apsēdies iedzert. Mājā vēl bijusi viņa mamma un brāļabērns. Abi divi gulējuši. Sirmgalve pat nav nojautusi, ka starp dēlu un vedeklu sācies strīds. Zinājusi tikai, ka abi dzer. Pēkšņi dēls viņu pamodinājis. Redzētais viņu satriecis, un sirmā kundze šobrīd turas, pateicoties spēcīgām nervu zālēm…

Sirmgalve tagad klusē, bet ciema iedzīvotāji stāsta. Vedekla esot nodurta, un līķis, ja tā var teikt, – sadalīts.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas