Īpaši nežēlīgā slaktiņā Praulienā slepkava sievietes līķi sadalījis

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Īpaši nežēlīgs noziegums paveikts Madonas pusē. Tur kāds vīrietis nonācis aiz restēm par slepkavību un līķa sadalīšanu. Notikušais šokējis pat pieredzējušus izmeklētājus, un vislielākais jautājums ir – kāpēc šis noziegums paveikts?

Prauliena – ciemats Madonas pievārtē, kuru satricinājis stāsts par kāda pirms desmit gadiem uz Īriju aizbraukuša iedzīvotāja atgriešanos. Mājās viņš pārnācis, kā var noprast, nevienu nebrīdinot un nav pagājis ilgs laiks, lai visiem mutes paliktu vaļā, dzirdot par to, ko viņš Praulienā paveicis. Runa ir par slepkavību, ko likumdošana klasificē kā sevišķi cietsirdīgu.

Noticis viss, kā var noprast, šādi – vīrietis ieradies Praulienā, apsveicinājies ar mammu, izstaigājis ciematu un vakarpusē ar komandējumā esošā brāļa sievu apsēdies iedzert. Mājā vēl bijusi viņa mamma un brāļabērns. Abi divi gulējuši. Sirmgalve pat nav nojautusi, ka starp dēlu un vedeklu sācies strīds. Zinājusi tikai, ka abi dzer. Pēkšņi dēls viņu pamodinājis. Redzētais viņu satriecis, un sirmā kundze šobrīd turas, pateicoties spēcīgām nervu zālēm…

Sirmgalve tagad klusē, bet ciema iedzīvotāji stāsta. Vedekla esot nodurta, un līķis, ja tā var teikt, – sadalīts.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas