Servisa darbinieks “aizņemās” remontējamo auto. Piepildījās sliktākais scenārijs…

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Kāda servisa darbinieks plašāku ievērību izpelnījies nevis ar talantu remontēt automašīnas, bet gan ar savu izdomu, kā izkļūt no lielām nepatikšanām.

Atdeva cilvēki kādā autoservisā automašīnu remontēt, taču servisa darbiniekam, 19 gadus vecam puisim, mašīna ļoti iepatikās, un viņš nolēma pēc darba laika beigām to mazliet aizņemties.

No Kurzemes prospekta Imantā jaunietis ar svešo auto atbrauca līdz Ķīpsalai, kur viņam kaut kas samisējās, un automobilis pārtapa lūžņos. Visu nakti domājis, ko ar sasisto spēkratu darīt, puisis pieņēma lēmumu. Viņš agrāk no rīta atnāca uz darbu un piezvanīja policistiem. Stāsts bija aizkustinošs – servisā ienācis vīrietis, pielicis viņam pistoli pie galvas un paņēmis automašīnu.

Viss kļuva skaidrāk, kad Ķīpsalā tika atrasta sasistā automašīna. Arī jaunietis ilgi nav spējis stāstīt pasakas. Viņš drīz vien atzinies, ka ne tikai pats sasitis klienta automašīnu, bet arī pats izdomājis melus, lai no neērtās situācijas izkļūtu. Tagad būs jāatbild arī par nepatiesu liecību sniegšanu.

Skaties video:

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas