Septiņgadīgs puisēns krīt no kvadricikla un nonāk slimnīcā

0 komentāri

Sākoties vasaras brīvdienām, fiksēti pirmie nelaimes gadījumi ar bērnu dalību – kāds septiņgadīgs puika piedzīvojis nepatīkamu kritienu no kvadricikla, gūstot savainojumus.

Šis nelaimes gadījums noticis otrdienas vakarā Alūksnes novada Zeltiņu pagastā – pārvietojoties uz kvadricikla 2008. gadā dzimušais zēns nokrita, gūstot miesas bojājumus un nonākot slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nepatīkams pārdzīvojums gadījies arī kādam motocikla vadītājam Tukuma novadā – saduroties ar automašīnu Audi, kura vadītāja nedeva viņam ceļu cietis 1988. gadā dzimušais Yamaha motobraucējs.

Aizvadītajā diennaktī fiksēti arī vairāki ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši velobraucēji. Satiksmes dalībnieki tiek aicināti cienīt vienam otru un būt uzmanīgiem uz ceļiem, kā arī ietvēm.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas