Sekss un tam sekojošs strīds divu karstasinīgu lesbiešu starpā beidzies ar asinsizliešanu

0 komentāri

Olainē, Zemgales ielā 31, pašvaldība izmitinājusi bezpajumtniekus, bijušos ieslodzītos, alkoholiķus un citus dzīves pabērnus. Viņu vidū arī kādreizējās cietumnieces – divas 44 un 49 gadus vecas Svetlanas.

Tieši jaunākā dāma kaisles uzplūdā savai seksa partnerei iedūrusi ar nazi. Vecākā nonākusi slimnīcas reanimācijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šodien kopmītnēs Degpunktā komanda sastop arī pašu aizdomās turamo – viņa atnākusi pakaļ mantām, taču sarunās neielaižas.

Abu karstasinīgo sieviešu istabas biedrene zina statīt, ka orģijas dzīvoklī notikušas itin bieži. Viņa neslēpj, – dzīve ar divām lesbietēm, vienā mazā istabiņā bijis gatavais murgs.

Par laimi, tonakt, kad noticis slaktiņš, kundze nakšņojusi pie dēla un mazmeitas blakus istabā.

Olaines policijā pēc draudzeņu strīda uzsākts kriminālprocess. Šobrīd likumsargi nogaida, jo ļoti svarīgas ir cietušās liecības, taču tās ieslēgtas dziļā bezsamaņā.

Kamēr policisti dara savu darbu, Ļenas kundze priecājas, ka Olainē viņai ir dārziņš un lai arī tik drīz uzdzīvot mīlošās istabas biedrenes atpakaļ nebūs, sieviete ar nepacietību gaida īstu pavasari un no visas sirds cer pamest sociālo māju, lai dotos pelnītā atpūtā pēc tik mokošas ziemas seksuālu orģiju un alkohola perēklī.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas