Savā garāžā miris atrasts miljonārs, bijušais azartspēļu biznesa lauva Jānis Dāvis

12 komentāri

Savas mājas garāžā miris atrasts miljonārs Jānis Dāvis, ziņo portāls KasJauns.lv.

Miljonāra tuvinieki atzīst, ka šī ziņa viņiem ir liels pārsteigums.  Dāvis pēdējā laikā bijis ļoti savrups – dzīvojis vai nu ārzemēs, vai arī mitinājies mājās un ārā devies reti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins stāstīja, ka Dāvja mirstīgās atliekas bez vardarbīgas nāves pazīmēm atrastas ceturtdienas rītā Jūrmalā. Šobrīd nav konstatētas pazīmes, ka tā bijusi pašnāvība pretēji iepriekš izskanējušai informācijai.

Policija nav uzsākusi kriminālprocesu, jo nav pamata uzskatīt, ka noticis noziedzīgs nodarījums, norādīja Anučins.

Tikmēr portāls Pietiek.com apšauba to, ka miljonārs vēlējies pielikt savai dzīvei punktu, ņemot vērā viņa iepriekš sniegtās intervijas medijā Telegraf.

Miljonāram reiz piederēja Admirāļu klubs, un viņš bija pazīstams kā azartspēļu biznesa lauva. Taču pirms pieciem gadiem miljonārs šos biznesus ir pārdevis.

12 komentāri

TOP komentāri

 • Admirālis
  +20

  Admirālis

  Ko lai saka, karma, par postā iegrūstiem cilvēkiem un viņu ģimenēm.

  24.04.2015 10:59

 • baiba
  +5

  baiba

  Ļoti žēl, ka aizgājis cilvēks, kurš pat padomju laikā bija eiropietis. Ļoti cienu Jāni, jo zinu, ka visu dzīvē ieguvis ar darbu, ar nenogurstošu darbu.

  24.04.2015 13:05

 • Anna Marija Circene
  +4

  Anna Marija Circene

  Neticu pašnāvībai. Kaut pašnāvība bijā tā intervija "Telegrāfā".... Gan jau "zilā brālība" pielika savu pirkstu. Šitā izmuldēties!

  24.04.2015 12:59

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas