Šausmas Bebru ielā – kāds vīrietis saņem 10 naža dūrienus

0 komentāri

Imantā divi jauni virieši sastrīdējušies, un strīds atrisināts ar naža palīdzību. Šobrīd ārsti cīnās par cietušā dzīvību, kurš saņēmis vairāk nekā 10 dūrienus.

Mājā, kur pirms trīs dienām asiņainie notikumi risinājās, piektdien, viesojoties Degpunktā komandai, kaimiņi no videokameras vairās, taču visi rāda uz vienām un tām pašām durvīm – tikai un vienīgi tajā dzīvoklī varēja rasties nepieciešamība pēc policijas. Taču skaļi to teikt neviens negrib – lai nerastos nekādi konflikti ar savdabīgajiem kaimiņiem…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ļaudis otrdienā te manījuši piedzērušos svešinieku ar sievieti, kuri gribējuši iekļūt norādītajā dzīvoklī, klauvējušies pie visiem logiem un durvīm. Vēlāk skanējuši arī jau citādāki kliedzieni, jo dzīvoklī izcēlies nežēlīgs konflikts.

Policisti ziņas par vicināšanos ar nazi saņēma no slimnīcas. Jauna vīrieša, šīs mājas iedzīvotāja ķermeni, klāja vairāk nekā 10 dziļas dūrienu pēdas. Istaba, kur bija noticis uzbrukums, bija asiņu pilna, un sākās vainīgā meklēšana.

Aptuveni 30 gadus vecos vīrieti, kurš vairāk nekā 10 reizes sadūris savu paziņu, aizturēja vienas dienas laikā, viņš izvēlējās par notikušo klusēt, policisti izvēlējās prasīt tiesai apcietinājumu.

Foto:

Skaties video – uzzini vairāk!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas