Šaušalīgi notikumi Raunā! Vīrietis ar nazi uzbrūk savai māsai un mammai

0 komentāri

Agrā svētdienas pēcpusdienā klusajā Raunā bija vērojama neparasti liela rosība. Divi neatliekamās palīdzības automobiļi un vairāki policistu auto piestājuši pie kāda sakopta nama pašā pilsētas centrā. 

Ap pusdiviem dienā kādai 68 gadus vecai kundzei pēc negaidīta notikuma pašas mājās nācies lūgt mediķu un policistu palīdzību. Viņas 48 gadus vecais dēls, neskaidru motīvu vadīts, negaidīti ar nazi uzbrucis savai māsai un brīdi vēlāk centies nogalināt arī māti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Protams, pēc šā palīdzības sauciena uz notikuma vietu nekavējoties nosūtītas vairākas neatliekamās palīdzības brigādes un vietējie kārtības sargi.

Kā stāsta kārtības sargi, pēc uzbrukuma saviem radiniekiem bruņotais vīrietis nomierinājies, pametis asiņaino nazi un palicis turpat mājās.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas