Sasists viss, ko vien var sasist – Kalngales stacijā rēgojas pamesta BMW vraks

1 komentārs

Nu jau kādu laiku Kalngales stacijā pamests 1999. gada 3 markas BMW, kam ir sasists viss, ko vien var sasist.

Visnotaļ izģērbtā 3 sērijas BMW parādīšanos Klangales stacijā cilvēki pamanīja sestdien – var jau būt, ka automašīna tur parādījās arī ātrāk, taču vismaz sestdien kāds saņēmās un par redzēto informēja policistus. Likumsargi atbrauca, automašīnu tur ieraudzīja, visticamāk, tādu pašu, kāda tā tur ir pirmdien, ja vien kāds vēl nav pielicis roku un to vairāk pademolējis, un, protams, pamanīja arī to, ka automašīnas numurzīmes nekur nav pazudušas. Tātad – noskaidrot īpašnieku ir ļoti vienkārši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mums zināms, ka viņai ir 18 gadu un dzīvo Sarkandaugavā. Ja meitene nesazināsies ar policiju un nepaskaidros radušos situāciju, BMW no stacijas tiks aizvākts bez viņas ziņas,” pauž likumsargi.

Nav ziņu, ka mašīna būtu nozagta, taču tiek pieļauts, ka to lieto nevis tās īpašniece, bet gan kāds cits cilvēks. Auto logā redzama soda kvīts par stāvēšanu zālājā Dzelzavas ielā, savukārt 10. aprīlī spēkrats apturēts Jaunciema gatvē, kas nav nemaz tik tālu no Kalngales stacijas. Tad pie stūres esot bijis kāds vīrietis un viņam noformēts protokols, jo automašīnai nav bijusi apdrošināšana.

Ja īpašniece no situācijas komentēšanas izvairās, jo automašīnu pati nav lietojusi, tad tas nav prātīgi, jo tas ir viņas īpašums un rēķini par ar to veiktajām darbībām tiks “piestādīti” viņai.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • jānis
    0

    jānis

    skumīgi, pat ne aprūsējusi bija. Mežoņi to tādai mašīnai tikai varētu izdarīt. Jāsāk kriminālproces par svešas mantas bojāšanu, lai tie mežoņi saprot, ka nevar tā ņemt un bojāt svešu mantu, pat ja atrodas nomalē, ar kādām tiesībām?!?! vnk absurdi, principā nedēļas laikā šitā iznīcīnāt, toč kāda viena konkrēta vietējā grupa to izdarījusi, jo ir vietas, kur mašīnas tā stāv gadiem un visi kā cilvēki neposta un nedemolē. Vnk nav kārtība stajā ciemā!

    28.04.2016 11:05

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas