Sarkandaugavā kaimiņi izglābj māju no gāzes eksplozijas

0 komentāri

Divi sirmgalvji vienkārši vēlējās siltumu, taču pakļāva nāves briesmām sevi un kaimiņus. Pirms apkures sezonas viņi gribēja ieslēgt gāzesplīti un pasildīties pie uguns, taču plīts riņķim uguni aizdegt tā arī aizmirsa.

Dabasgāzei nekādas specifiskas smakas nav, tāpēc tai pievieno odorantu, kura uzdevums ir piešķirt specifisku smaku, lai cilvēki varētu laikus pamanīt briesmas un tās novērstu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nereti gadās – jo labāka oža kaimiņam, jo veiksmīgāks stāsta iznākums. Kaimiņi mēdz pamanīt un laikus novērst bīstamus ugunsgrēkus citos dzīvokļos, kā arī paglābt māju no eksplozijas.

Tieši šādi notikumi risinājušies Sarkandaugavā, kur divi sirmgalvji gāzes plīti izmanto, lai sildītos, kamēr nav ieslēgta apkure. Ja kaimiņi laikus nebūtu gāzes smaku saoduši, viss varēja beigties bēdīgi. Otrkārt – labi, ka gāzes noplūde nenotika nakts laikā, kad cilvēkiem saldāks miegs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas