Salaspils “lepnums” – kafejnīca Brīze, kur notiek 90. gadu cienīgas izrēķināšanās

0 komentāri

Salaspilī ir kafejnīca Brīze. No malas – nekas īpašs, taču patiesībā – tā ir iestāde, par iekļūšanu kurā ļaudis ir gatavi pat cīnīties. Proti, kafejnīca strādā arī naktīs un, tā kā tādu lokālu te ir maz, uz Brīzi nāk visi atpūsties gribētāji no visas tuvējās apkārtnes.

Nesen krogs kļuvis vēl slavenāks, jo pie tā notikusi deviņdesmitajiem gadiem raksturīga rēķinu kārtošana. Saplūkušies divi nepazīstami vīrieši, viens izvilcis ieroci un sašāvis otru. Kafejnīcas darbiniece rausta plecus, viss notikušais viņai ir gluži kā jaunums un ātri vien atrodas ko vainot – tuvumā esošo kopmītni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kāda Salaspils iedzīvotāja norāda, ka kopmītne tiešām ir kā melnais punkts visā Salaspilī un visas nelaimes varētu nākt no turienes. Divi puiši, kas visticamāk dzīvo pieminētajā kopmītnē, gan cenšas to apstrīdēt. Konfliktētāji nebija no kopmītnes. Šāvējs vispār nebija no Salaspils, toties bijis dikti lecīgs.

Skaties foto:

 

Vietējie runā, ka aizturētais 38 gadus vecais vīrietis esot rūdīts cietumnieks. Tiesa viņam arī tagad piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu, munīcija un nereģistrētais ierocis atņemts. Kriminālprocess uzsākts par slepkavības mēģinājumu. Par šādu noziegumu aizturēto vīrieti var sodīt ar mūža ieslodzījumu, brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem.  Sīkākas ziņas par notikušo policisti sniegt kategoriski atsakās.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas