Salaspilī zagļi uzglūn pārtikas veikaliem

0 komentāri

Naktī no otrdienas uz trešdienu vienā no veikaliem Salaspilī, Rīgas ielā, ielauzušies trīs ļaundari.  Lai arī šī garnadžu vizīte kopumā nodarījusi vairākus tūkstošus eiro lielus zaudējumus, pārdevēja atklāj, ka, par laimi, kase uz nakti iztukšota, tādēļ ļaundaru guvums bijis vien 650 eiro vērtais aparāts, kuru, visticamāk, būs grūti realizēt, un preces.

Tā kā tirdzniecības vietā zādzības brīdī nostrādājusi signalizācija un ziņas par notikušo visai drīz sasniegušas arī policistus, nekavējoties uzsākti garnadžu meklējumi. Tajā pat naktī izdevies aizturēt trīs iespējamos ļaundarus, taču nedaudz vēlāk atklājies, ka šiem jauniešiem tomēr ir alibi un viņi atbrīvoti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču jau nākamajā naktī, netālu no pirmā nozieguma vietas, kādā veikaliņā Enerģētiķu ielā nostrādājusi signalizācija.

Neparastākais šajā stāstā ir tas, ka vismaz pagaidām izmeklētāji domā, ka abus gandrīz identiskos noziegumus paveikuši divi nesaistīti grupējumi.

Lai arī Enerģētiķu ielas veikaliņa apzadzēji, jau rīt tiks vesti uz tiesu un, visticamāk, nonāks aiz restēm, izmeklētāji lūdz vietējo iedzīvotāju palīdzību otra gadījuma izmeklēšanā

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas