Saindējoties ar dūmiem, ugunsgrēkā Liepājā cietusi sieviete

0 komentāri

Ceturtdien ugunsdzēsējiem glābējiem nācās doties uz izsaukumu Liepājā, kur kādā dzīvojamajā mājā bija jūtams sadūmojums. No mājokļa izglābta kāda kundze.

Plkst. 19.38 VUGD saņēma izsaukumu uz Ģenerāļa Baloža ielu Liepājā, kur dzīvojamajā mājā bija jūtams sadūmojums. “Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 0,5 m² platībā,” informē glābēji ugunsdzēsēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No piedūmotā dzīvokļa izglābta apmēram 60 gadus veca sieviete, kura bija saindējusies ar degšanas produktiem un tika hospitalizēta.

Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 19.51.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas