Sadzīviskā konfliktā vīrietis ”nosit” sievieti

0 komentāri
Sadzīviskā konfliktā vīrietis ”nosit” sievieti
FOTO: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Pagājušajā nedēļā, naktī uz 13. decembri Zemgales iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Jaunmoku ielu, Rīgā. Zvanītājs bija kāds 1957. gadā dzimis vīrietis, kurš ziņoja, ka viņa dzīvesvietā izcēlies konflikts, kā rezultātā viņa paziņa no gūtajām traumām mirusi.

Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja kādas 1958. gadā dzimušas sievietes līķi. Policijas darbinieki noskaidroja, ka sieviete bija ieradusies ciemos pie vīrieša un abi kopīgi lietojuši alkoholiskos dzērienu, līdz kādā brīdī abu starpā izcēlies strīds. Konflikta laikā vīrietis sievietei nodarīja smagus miesas bojājumus, kā rezultātā viņa no gūtajām traumām notikuma vietā mira.

Aizturētais vīrietis jau iepriekš bijis sodīts par analoģisku gadījumu. Aizturēšanas brīdī policisti vīrietim konstatēja 2,8 promiļu reibumu.

Par notikušo sākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Šādam noziedzīgam nodarījumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Vakar tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas