Sadzēries vīrietis ielec Daugavā pie Vecrīgas!

0 komentāri

Kāds sadzēries vīrietis agrā rīta stundā ielēcis Daugavā netālu no Vecrīgas. Neviens nezina, kā tas varēja beigties, taču, par laimi, vīrieti pamanījuši policisti, kas viņu nogādājuši krastā.

“31. oktobrī pirms pulksten pieciem rītā pašvaldības policijas Vecrīgas patruļas darbinieki no policistiem Videonovērošanas centrā saņēma informāciju par vīrieti, kurš, būdams spēcīgā reibuma stāvoklī, uzvedas neadekvāti un, iespējams, gatavojas lēkt Daugavā,” ziņo Rīgas pašvaldības policijas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto:

Pāris minūšu laikā ierodoties notikuma vietā, kopā ar notikušā aculiecinieku apsekots Daugavas krasts un ūdenī pamanīts vīrietis, kurš jau periodiski pazuda zem ūdens.

Policijas darbinieki vīrietim pameta policijas norobežojošo lentu un, kad vīrietis lenti bija satvēris, tika noturēts virs ūdens un gar apmali aizvirzīts uz laivu piestātni, kur viņu izdevās satvert un izvilkt no ūdens. Nogādāts drošībā, vīrietis sāka uzvesties agresīvi, tika nomierināts un noguldīts zemē.

Izglābtais vīrietis tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķu rokās.

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas