Rūdītu zagli iegāž mīļotā sieviete

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Kādu rūdītu dzīvokļu un ofisu apzadzēju, pati negribot, policijas rokās nodevusi viņa mīļotā sieviete, kura pēc strīda uz mājām izsaukusi likumsargu.

Janvāra sākumā Skolas ielā no kāda ofisa nozagtas daudz dažādas mantas, tostarp datortehnika. Šī lieta Brasas iecirkņa policistiem varbūt vēl ilgi paliktu neatklāta, ja zagļa civilsieva pēc strīda un kautiņa ar mīļoto uz mājām neizsauktu kārtībnieku patruļu.

Turklāt, lai aizturētu, zagli, policisti steigšus no tiesas lūdza piešķirt kratīšanas atļauju. Tad nu specvienības vīri pa trepēm uzrāpās uz otro stāvu un ar veseri izšķaidīja dzīvokļa logu.

Aizturētais ir kāds 29 gadus vecs vīrietis vārdā Artūrs. Viņš trīs reizes iepriekš jau tiesāts par zādzībām un pašreiz ar izmeklētājiem sadarboties nevēlas.

Vai arī Tavs birojs ticis apzagts? Policisti atraduši daudzas mantas, kuras nozadzis šis vīrietis. Skaties video un, ja atpazīsti savējās, sazinies ar policiju!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas