Ropažos pazudis vīrs un tēvs; tuvinieki vaino policistus lēnīgumā

5 komentāri

Ropažos kāda ģimene aizvien katru dienu cer, ka izdosies atrast pazudušo vīru un tēvu Aigaru. Tuvinieki uzskata, ka policisti viņa meklēšanā iegulda pārāk maz pūļu.

Nelaime notika pirms nu jau vairāk nekā 40 dienām. Toreiz, 18. oktobrī, mājās tā arī neatnāca 47 gadus vecais Aigars Bērziņš. Vienīgais, ko līdz šim ir izdevies atrast, – Aigara cepuri. Tā pamanīta pie Lielās Juglas tiltiņa, ko Aigars parasti šķērsojis, lai dotos mājās. Aigara sieva Inese un viņas māsa Līga ir teju pilnībā pārliecinātas, ka Aigars, tumsā ejot mājup, iekritis upē. Viņas arī domā, ka Aigara mirstīgajām atliekām jābūt kaut kur tuvākajā apkaimē un ka policistiem viņu vajadzētu meklēt un – atrast. Apkārtnes un upes krasta pārmeklēšana neesot notikusi tik rūpīgi, uzskata sievietes. Ja Aigars ir miris, sievai Inesei pavisam noteikti gribas no viņa pienācīgi atvadīties, viņa norāda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sieviete līdz šim izmantojusi dažādas metodes, lai atrastu vīru. Viņa konsultējusies arī ar dziednieku, kurš esot teicis, ka viņas vīrs jāmeklē kaut kur pie upes. Ņemot vērā Aigara mājupceļu un pie tilta atrasto cepuri, šī versija šķiet pat ļoti loģiska..

Raidījums Degpunktā policistiem taujāja, kāpēc viņi neveic rūpīgu tuvējo mežu un upes krastu pārmeklēšanu, taču likumsargi apgalvo, ka to ir darījuši, dara aizvien un ir pat piesaistījuši suņus.

Mēs lūdzam arī Tevi, skatītāj – ja Tavā rīcībā ir kāda noderīga informācija par notikušo, piezvani uz policiju un padalies ar to!

5 komentāri

TOP komentāri

 • izolde
  +1

  izolde

  Cik atceros, arii Anglijas iedziivotaaji suudzas par to pa'su). Bet kaa jau vienmeer, no malas spriedeleet ir visvieglaak!

  03.12.2014 12:51

 • Taty
  0

  Taty

  Izsaku viss dziļako lidzjutibu Inesei un meitai Kristinei vīra,tēta zaudējuma.Ceru ka Jūs viņu atradisiet,kaut vai jau aizgajušu no šis pasaules.Galvenais nezaudējat ticibu.

  04.12.2014 20:20

 • Zzzzz
  0

  Zzzzz

  Kapēc nevar piesaistīt zemessardzi meklēšanā?

  03.12.2014 19:26

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas