Rīgas maratona laikā miris dalībnieks

0 komentāri

Svētdien, 17. maijā, Lattelecom Rīgas maratona laikā 10 kilometru distancē bojā gājis viens no sacensību dalībniekiem.

“Mēs, maratona komanda, izsakām visdziļāko līdzjūtību un esam domās kopā ar šodien maratona laikā mirušā 10 km distances dalībnieka tuviniekiem. Dziļā cieņā, Lattelecom Rīgas maratona organizatoru komanda,” lasāms maratona organizatoru mājas lapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMDP) pārstāve Ilze Bukša Skaties.lv apstiprināja, ka šodien, 17. maijā, Lattelecom Rīgas maratona laikā viena no dežurējošajām mediķu brigādēm ziņoja par bojā gājušo sacīkšu laikā. ”Mirušais ir apmēram 25 gadus vecs. Viņam palika slikti, blakus esošā reanimācijas brigāde ilgstoši centās veikt reanimācijas pasākumus, taču diemžēl vīrietis gāja bojā,” pavēstīja Ilze Bukša.

Ilze Bukša arī norādīja, ka tik vērienīgos pasākumos kā Lattelecom Rīgas maratons, kur fiziskām slodzēm sevi pakļauj tūkstošiem cilvēku, nevar izslēgt tik traģiskus gadījumus kā šodien notikušais. Kāpēc jaunaus vīrietis ir miris, varēs pateikt tikai ekspertīze, norādīja Bukša.

Kā Skaties.lv pavēstīja notikušā aculiecinieki, līdz distances beigām esot palikuši 300-400 metri, kad jaunais vīrietis uzsācis finiša spurtu un, būtiski palielinot skriešanas tempu, paskrējis garām citiem dalībniekiem. Taču pavisam īsu brīdi pēc tam jaunais vīrietis jau redzēts guļam uz zemes, un pie viņa steigusies NMPD brigāde.

NMPD pārstāve arī pavēstīja, ka kopumā šogad palīdzību mediķiem lūguši ievērojami mazāk maratona dalībnieku nekā citus gadus. ”Pašlaik ir tikai viens hospitalizācijas gadījums. Kāda sieviete sūdzējās par sāpēm potītes apvidū. Pārējie maratona dalībnieki sūdzējušies vien par sastiepumiem un citām sīkām traumām,” pavēstīja Ilze Bukša, ”citus gadus hospitalizēto ir ievērojami vairāk. Iespējams, ka salīdzinoši vēsais laiks ir daudz pateicīgāks šādam sporta aktivitātēm, kas ļāvis izvairīties no dažādām traumām, piemēram, pārkaršanas, kas bijušas raksturīgas citus gadus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas