Rīgas centrā vērienīgs ugunsgrēks izposta ģimenes mitekli

0 komentāri

Aizvadītajā naktī, daudzu galvaspilsētas iedzīvotāju naktsmieru pārtraukušas sirēnu skaņas. Avotu ielā, piecstāvu dzīvojamajā namā izcēlies postošs ugunsgrēks, kurš iznīcinājis kādas ģimenes mitekli. 

Dzīvokļa saimnieks Uldis atceras, ka viss sācies pavisam negaidīti, ap diviem naktī, kad visa ģimene piektā stāva dzīvoklī jau bija devusies pie miera.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Protams, izsaukti ugunsdzēsēji, kuri ieradušies ļoti operatīvi. Ģimene, tikko paspējusi  iznākt no mājas, kad uz ielas jau piestājis pirmais palīgu auto.

Īrētais miteklis gandrīz pilnībā izpostīts. Vismaz pagaidām ģimene patversies pie kaimiņiem, līdz, iespējams, viņiem tiks ierādīts kāds cits dzīvoklis šajā pašā namā.

Vienīgais mierinājums esot tas, ka māja esot apdrošināta, tādēļ jācer, ka uguns nodarītā skāde nebūs jāapmaksā no savas kabatas. Lai arī

Uldis norāda, ka ugunsgrēks, visticamāk, sācies bēniņos, bet nama pārvaldnieks pieļauj, ka liesmas sākušas plosīties  dzīvoklī.

Patieso ugunsgrēka iemeslu noskaidrošana uzticēta izmeklētājiem, kuru atzinumu gaida arī apdrošinātāji.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas