Rīgas centrā milzīgā asins peļķē atrasts vīrieša līķis

0 komentāri

18. novembra rītā Tallinas ielas 70. nama iedzīvotāji piedzīvojuši pamatīgu šoku. Rīta agrumā milzīgā asins peļķē mājas pagalmā atrasts kāda vīrieša līķis.

Tallinas iedzīvotāji pusmūža vīrieti, kurš rīta agrumā gulējis pagalma vidū, bija ievērojuši jau iepriekš. Kungs nav mitinājies šajā namā, taču pēdējo dienu laikā redzēts vairākkārt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī neviens savām acīm nav redzējis šo notikumu, gan mājas iedzīvotāji, gan likumsargi pieļauj, ka visticamāk, vīrietis rīta agrumā izkritis vai izlecis pa kāpņu telpas piektā stāva logu.

Kāda nama iedzīvotāja domā, ka mirušais vīrietis tomēr nav bijis bezpajumtnieks, jo visos gadījumos redzēts viens, ģērbies tīrā mētelī, bijis skaidrā, pie rokas vienmēr bijusi nelielā, melnā soma. Arī liktenīgajā rītā kungs, visticamāk, bijis viens, jo kāpņu telpā nav dzirdēta, ne kņada, ne kliedzieni.

Par šo notikumu jau vakar uzsākts kriminālprocess. Diemžēl vismaz pagaidām likumsargiem nav zināma bojāgājušā personība. Taču tad, kad tā tiks noskaidrota, izmeklētāji arī varēs sniegt atbildes, vai vīrietis pa piektā stāva logu izkritis, izlecis, vai tomēr tas ir noziegums un notikumā iesaistīts vēl kāds.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas