Rīgas centrā aiztur 13 un 17 gadus vecus laupītājus

0 komentāri

Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki 13. septembrī ap pulksten 20.00 saņēma informāciju, ka, piedraudot ar nazi, kādai personai uz ielas atņemtas personīgās mantas.

Policisti tūdaļ devās uz notikuma vietu, kur sastapa divus nepilngadīgos – 14 un 16 gadus vecus. Personas paskaidroja, ka pie viņiem pienākuši trīs jaunieši, no kuriem viens, piedraudot ar nazi, atņēmis pārnēsājamos skaļruņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti kopā ar nepilngadīgajiem apsekoja tuvāko apkārtni, un puiši norādīja uz divām personām, kuras iesaistītas notikumā. Trešais līdzdalībnieks, kurš piedraudēja ar nazi, netika manīts.

Pie abām personām tika atrastas atņemtās skandas. Veicot personu datu pārbaudi, likumsargi noskaidroja, ka abi aizdomās turamie ir nepilngadīgi – vienam no viņiem pēc dažām nedēļām paliks 13 gadi, bet otrs ir 17 gadus vecs.

Visi četri nepilngadīgie nogādāti Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas