Rīgā kāds vīrietim iedur nazi vēderā – policija notver vainīgo

1 komentārs

Piektdienas, 19. februāra, vakarā ap pulksten 19.40 Rīgas Latgales iecirkņa policisti saņēma informāciju no mediķiem, ka slimnīcā nogādāts vīrietis ar durtu brūci vēderā, kuru, iespējams, guvis konflikta laikā.

Policisti ieradās pie cietušās personas – 1976. gadā dzimuša vīrieša, kurš pastāstīja, ka starp viņu un kādu vīrieti Maskavas ielā bija izcēlies konflikts un tā laikā otrs vīrietis viņu sadūris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cietušais norādīja uz ļaundara pazīmēm, un policisti sāka iespējamās vainīgās personas meklēšanu.

Īsi pēc informācijas saņemšanas Speciālo uzdevumu bataljona policisti konflikta norises vietā Maskavas ielā aizturēja iereibušu 1956. gadā dzimušu vīrieti, kurš atzina savu vainu noziegumā.
Aizturētais jau iepriekš bija sodīts par zādzībām.

Šobrīd pret viņu ir uzsākts kriminālprocess par tīšu miesas bojājuma nodarīšanu, kas bīstams dzīvībai.

Par šādu noziegumu var draudēt sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. Vakar tiesa aizturētajam piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas