Rīgā arestē Krievijas eksbaņķiera ekskluzīvu dzīvokli 680 tūkstošu eiro vērtībā

1 komentārs

Pēc Krievijas ģenerālprokuratūras lūguma arestēts Bank Moskvi bijušajam prezidentam Andrejam Borodinam piederošais dzīvoklis Rīgā. Arestēti arī Borodina nekustamie īpašumi, tostarp pils Lielbritānijā. Borodins tiek apsūdzēts par vērienīgām finanšu mahinācijām daudzu miljardu apmērā, vēsta ziņu portāls newsru.com.

Krievijas prokuratūras pārstāvis ziņu aģentūrai TASS pavēstījis, ka Borodina ekskluzīvā dzīvokļa vērtība Rīgā lēšama 680 tūkstošu eiro vērtībā. Taču konfiscēto nekustamo īpašumu vērtība Lielbritānijā ir būtiski augstāka – 177,3 miljoni eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krievijas prokuratūras pārstāvis pavēstīja, ka, pārdodot eksbaņķiera īpašumus, tiks dzēsta vismaz daļa zaudējumu, ko izraisījušas Borodina afēras. Kopējie Bank Moskvi zaudējumi tiek lēsti 62 miljardu rubļu jeb vairāk nekā 840 miljonu eiro apmērā.

Borodina nedienas sākās 2011. gadā, kad amatu zaudēja toreizējais Maskavas mērs Jurijs Lužkovs. Bank Moskvi akciju pakete tolaik pārgājusi citas Krievijas bankas – VTB īpašumā. Jaunie īpašnieki veikuši auditu Bank Moskvi, kuru 16 gadus vadīja Borodins. Pēc audita noslēguma VTB vadība apsūdzēja Borodinu liela apmēra krāpšanā, un viņš tika atcelts no bankas prezidenta amata. VTB bankas izmeklēšana liecināja, ka Borodins un viņa vietnieks gadiem izkrāpuši līdzekļus milzīgos apmēros, no kuriem daļa beigās nonākusi Lužkova sievas Jeļenas Baturinas kontrolēto uzņēmumu kontos.

Borodins, pieprasot politisko patvērumu, 2011. gadā emigrēja uz Lielbritāniju. Pēc žurnāla Forbes aplēsēm, viņa īpašumi tiek lēsti 800 miljonu dolāru vērtībā, ziņo newsru.com.

1 komentārs

TOP komentāri

  • pops
    0

    pops

    i beidzot vares miewrigi gulet naktis ...:))

    12.05.2016 19:04

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas